Вы покидаете наш сайт

Оставьте свой номер

Наш менеджер перезвонит Вам!

Тур навчальними закладами Польщі 2016

Опубликовано в: Польша- Фев 12, 2015 Нет комментариев

ЛЮБЛІН / ВАРШАВА / ЛОДЗЬ / КРАКІВ / ЖЕШУВ 

1 День 28.03.16

Зустріч на з/д вокзалі м. Львова. Перетин кордону Гребенне / Рава Руська. Переїзд до Любліна. Ознайомлення з пропозицією освітніх програм від люблінських вищих навчальних закладів:  UMCS (Uniwersytet Marii Curii-Skłodowskiej / Університет імені Марії Кюрі-Склодовської), Politechnika Lubelska (Люблінська Політехніка), Uniwersytet Przyrodniczy (Університет Природничих Наук), WSEI (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji / Вища Школа Економії і Інновацій).

Відвідування ліцеїв ( для випускників 9 класів)

Огляд корпусів люблінських вишів. Ознайомлення з культурно-розважальною програмою, яку пропонує місто студентам. Прогулянка Любліном: Люблінський Замок, Старе Місто, Краківська Брама, Краківське Передмістя, Литовська Площа. Прибуття до місця поселення, обідовечеря, ночівля.

2 День 29.03.16

Сніданок. Виселення з номерів. Виїзд до Варшави. Ознайомлення з освітньою програмою: Uniwersytetu Warszawskiego (Варшавьского Університету), Politechniki Warszawskiej (Варшавської Політехніки), Wyższa Szkoła Menadżerska (Вищої Школи Менеджменту).

Відвідування ліцею Отельно – туристичного бізнесу.

2-годинна прогулянка Старим Містом Варшави з екскурсоводом: Краківське Передмістя, Королівський Тракт, Президентський Палац, Королівський Замок,  Варшавська Сирена.

Переїзд до Лодзі, поселення, обідовечеря, нічліг.

3 День 30.03.16

Сніданок. Виселення з номерів. Зустріч у навчальних закладах: Akademii Sztuk Pięknych (в Академії Мистецтв) , Politechnika Łódzka Włókiennictwo, kierunki techniczne (у Лодзькій Політехніці Факультет Текстилю, технічні напрямки).

Виїзд до Кракова. Прогулянка центром Кракова з місцевим екскурсоводом: Королівський Замок на Вавелі – подвір‘я, Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська,  Маріїнський Костел, Ринок. Переїзд до готелю, обідовечеря, поселення, нічліг.

4  День 31.03.16

Сніданок. Виселення з номерів. Зустрічі у навчальних закладах з представниками відповідальними за набір студентів:  Akademia Górniczo Hutnicza (Гірничо-металургійна академія), Uniwersytet Ekonomiczny (Економічний Університет), Politechnika (Краківська Політехніка). Обговорення напрямків навчання. Виїзд в напрямку Жешува, поселення, обідовечеря, ночівля.

5 День 01.04.16

Сніданок. Ознайомлення з пропозицією освітніх програм: Politechnika Rzeszowska (Жешівської  Політехніки), Uniwersytet Rzeszowski (Жешівського Університету), Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (Вищої Школи Інформатики та Управління).  Ознайомлення з культурно-розважальною програмою, яку пропонує місто для студентів. Переїзд до центру міста, прогулянка. Вільний час в одному із Торгових Центрів міста. Перетин кордону в пункті Перемишль/Медика.Прибуття у Львів.

 

Вартість туру 270 євро

В ціну включено:

Проїзд автобусом Львів-Люблін-Варшава-Лодзь-Краків-Жешув-Львів ,

4 ночівлі,

проживання, харчування (сніданки, обідовечері),

організація зустрічей у вищих навчальних закладах,

місцеві екскурсоводи (Краків, Варшава, Люблін)

 

ДО УВАГИ: зустрічі у навчальних закладах будуть організовані з представниками відповідальними за набір студентів з-за кордону.

Дата виїзду може коригуватися по домовленістю з групою.

Оставьте отзыв

*

Заполните форму для заказа тура

Менеджер свяжется с Вами в течении 30 минут