Вы покидаете наш сайт

Оставьте свой номер

Наш менеджер перезвонит Вам!

Весняний подарунок улюбленим жінкам

Опубликовано в: Угорщина- Янв 13, 2020 Нет комментариев

Свято краси, любові, ніжності і повний релакс — відпочинок в термалах  SZILVA Угорщина

07.03.2020

06.00 Виїзд зі Львова. Переїзд через кордон. Прибуття в містечко Вашарошнамень.

Відпочинок на термалах «Szilva», ( перебування в термалах з 9.00-13.00 або з 14.00-20.00) де термальна вода надходить з глибини 700 метрів. Температура 45с. В склад води входить карбонат лужного металу, водню, хлорид натрію і сульфат в великих кількостях. Розміщення в СПА готелі , весь стиль якого  повністю пронизаний мисливським духом та любов’ю до природи. Стандартні номери виконані з використанням натуральних матеріалів, але оформлені в сучасному стилі, і лише в прихованій формі можна знайти в них мисливські мотиви. В готелі також є плавальний басейн • дитячий басейн • басейн для малечі • джакузі • фінська сауна • інфрачервона сауна • соляна кабіна • парова кабіна • солярій • масажне ліжко • місце відпочинку.

08.03.2020

Сніданок.

Трансфер до термального комплексу. Другого дня продовжуємо релаксувати ,на термалах.  Пропонуємо відвідати містечко Марія Повч(за додаткову оплату 10 Є) , в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровфителькою свого краю.На стінах монастиря в та в музеї, створеному при ньому зберігаються милиці, що їх у церкві залишали зцілені паломники, а також золоті й срібні вотиви (дарунки), принесені на знак вдячності Пресвятій Богородиці за Її опіку і допомогу.Повернення в Вашарошнемень . Нічліг.

09.03.2020

Сніданок.

Виселення з готелю. Трансфер до термального комплексу. Ранішній релакс на термалах.

Пропонуємо вам відвідати шопіг в TESCO , адже  невеликий торговий центр знаходиться поруч з термалами.

О 13.00 повернення в Україну. А по дорозі пропонуємо відвідати дигустаційний зал виноробного підприємства “Чизай” м. Берегово. Тут Ви познайомитесь з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу.  А також відвідаєте виносховища, долучитесь до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитесь з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі. На дегустації ( 150 грн.) подається 8 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарне марочне  десертне вино “Троянда Карпат”, відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Чизай. А після дегустації відвідаєте музей виноградарства і виноробства, і фірмовий магазин Чизай з широким асортиментом вин.

Орієнтовне прибуття до Львова  22.00.

 Вартість — 4150 грн

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

проїзд автобусом
проживання 2 ночі в готелі
сніданки
відвідання  термального комплексу “Szilva”3 дні по пів дня
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Факультативні екскурсії (трансфер Марія Повч 10 Є).
Медичне страхування
Особисті витрати, додаткове харчування

Дегустація вина Чінзай 150 грн.

телефон: 0672618398, 0958468363

Оставьте отзыв

*

Заполните форму для заказа тура

Менеджер свяжется с Вами в течении 30 минут