Вы покидаете наш сайт

Оставьте свой номер

Наш менеджер перезвонит Вам!

Містерія Різдвяної ночі

Опубликовано в: Украина- Ноя 02, 2020 Нет комментариев

06.01.2020-08.01.2020

У вартості: всі екскурсії

Різдвяна вечеря

2 сніданки, дегустація

День 1. 06.01

Приїзд в Івано-Франківськ. Поселення в готелі NADIYA HOTEL***  після 14:00. Ранній заїзд бронюється завчасно.

14:30 –  неспішна прогулянка історичними вуличками Івано-Франківська: ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани; Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адаму Міцкевичу — місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Перлина міста — центральна площа Ринок з непересічною Ратушею та панорамою міста з її вершини – оглядового майданчику.

Вільний час для прогулянок містом.

Різдво в ресторані готелю NADIYA HOTEL***.

День 2. 07.01

Сніданок  шведська лінія

Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. По дорозі зупинка в с. Дора, біля монастиря Св. Пророка Іллі – одного з найперших монастирів Карпат, де можна побачити неймовірну гуцульську архітектуру, проникнутись духом Різдва та скуштувати справжньої джерельної водиці.  Відомий водоспадом Пробій, ресторан  Гуцульщина, та найбільший сувенірний ринок Карпат. Вільний час.

Переїзд до ТК «Буковель», де завжди на Різдво лунає коляда.

У вільний час Ви можете на вибір:

Відвідати етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг на території «Буковелю», яка знаходиться за Озером Молодості. (вх. кв.)

Піднятись на оглядовому  підйомнику (вх. кв.)

Покататись на лижах чи сноуборді.

Порелаксувати у басейнах VODA CLUB (вх. кв.)

Повернення до Івано-Франківська

День 3. 08.01

Автобусна екскурсія Коломия — Косів – Яворів

Коломия відома завдяки музею «Писанка», виготовленому у формі гігантського яйця висотою14 метрів і шириною10 метрів. В музеї зібрано колекції писанок з усього світу. Зокрема, є і унікальні зразки, розписані та подаровані видатними особистостями. В 19 ст. Коломия була найбільшим містом Галичини, куди приїзджав імператор Франц Йосиф I на відкриття етнографічної виставки Гуцульщини, що згодом була представлена і у Парижі.  Також на території Коломиї   діє єдиний в регіоні  нічний базар вишиванок (вх. кв.).

Огляд найбільшого храму на території Західної України, прогулянка до міської Ратуші, однієї з найстаріших в Івано-Франківській області.

Переїзд до Косова, який здавна називають столицею народного мистецтва Гуцульщини. Саме тут зосереджувалися і розвивалися основні галузі народних ремесел: різьблення, гончарство, художнє ткання та вишивка, художня обробка металу та шкіри.

Поїздка в Яворів - унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес підготовки та  виробництва   ліжників від прядіння вовни до першого візерунку (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни, спеціальні подушки (вх.. кв.)

Дегустація карпатського сиру, чаю, хліба та хреновухи

Повернення до Івано-Франківська.

Вартість туру:

  Стандарт одномісний

Стандарт двомісний/1 особа

Напівлюкс студіо двомісний/1 особа

3-тя особа в

напівлюкс студіо двомісний на дод.місці

Діти до 5 р. без

надання дод.місця

3 150  грн

3 150  грн

3 500  грн

2 690   грн

760  грн

 

У вартість входить:

-          Різдвяна вечеря

-          2 ночі в Nadiya hotel

-          2 сніданки

-          дегустація карпатського сира, чаю, хліба і хреновухи;

-          Страхування

-          екскурсійне обслуговування по маршруту

У вартість  не входить:

-          вхідні квитки зазначені в дужках

-          трансфер вокзал — Nadiya hotel

 

* Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг та не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах

Оставьте отзыв

*

Заполните форму для заказа тура

Менеджер свяжется с Вами в течении 30 минут